Kurumsal

Reçber Kablo, 1984 yılında enerji kablosu üretimi alanında faaliyete başlamıştır. 1999 yılında Koaksiyel Kablo üretimi faaliyetlerini başlatarak kısa sürede zayıf akım sektörünün önemli firmaları arasına girmiştir.

Reçber Kablo, koaksiyel kablo üretiminin yanı sıra, Data&Lan kabloları, Audio&Video kabloları,  Kamera kabloları,  Haberleşme (Telefon) kabloları,  Alarm kabloları, Yangın İhbar kabloları, Sinyal Kumanda  kabloları ve özel tip kabloların üretimi gerçekleştirilmektedir.

2008 yılında Data&Lan kabloları alanında yapılan öncü yatırım sayesinde 2016 yılı itibari ile yüksek frekans LAN kabloları da üretmeye başlamış ve Avrupa’da bu alanda hizmet veren birkaç lider üretici firma arasına girmeyi başarmıştır.

2015 yılı itibarıyla Çorlu – Türkgücü Organize Sanayi bölgesinde 30. 000m² açık alan içinde 20. 300m² kapalı alana sahip üretim tesisinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Satışının %59’ını iç piyasaya, %41’ını ise başta Avrupa ülkeleri olmak üzere Orta Doğu ve Doğu Bloğu ülkeleri dahil, toplam 25 ülkeye ihracat olarak gerçekleştirmektedir.

GOST-R (RUS),  CAI (U. K),  EN-50117,  TSE, VDE (DE), GHMT (DE) ve TSEK ürün belgeleri; IS0 9001 sistem belgesi Reçber Kablo’nun ve ürünlerinin kalitesinin simgesidir.

Reçber Kablo, 33 yıllık tecrübesiyle faaliyetlerine devam ederken müşterilerine sunduğu yüksek kaliteden asla ödün vermemekte ve gerçekleştirdiği öncü yatırımlar sayesinde dış pazarlarda da fark yaratarak saygınlığını artırmaktadır.

VİZYON

Müşteri memnuniyetini kendine ilke edinmiş personelleri ile son teknolojiyi yakından takip ederek sürekli gelişmeyi hedeflemek, gerçekleştirilen kaliteli üretim faaliyetlerini müşteri memnuniyetine dönüştürmek ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını zamanında, eksiksiz bir şekilde yerine getirmek; nihai olarak sektördeki lider kuruluş olmak, vizyonumuzu oluşturur.

MİSYON

Çalışmalarımızda ticari, ahlaki ve hukuki kurallara saygılı, bu kuralları uygulayan ve uygulanmasını destekleyen, müşterilerine, çalışanlarına ve ilişki içinde bulunduğu tüm paydaşlarını geliştirmeyi hedefleyen bir marka olmak, Toplam Kalite Yönetimi anlayışını benimsemiş dinamik bir organizasyon olmak, misyonumuzdur.

DEĞERLERİMİZ

Temel felsefemiz %100 müşteri memnuniyetidir. İç ve dış müşterilerimizin tamamına en kaliteli ürün ve hizmeti sunmak birincil önceliğimizdir. Müşterilerimize en kaliteli ürün ve hizmet götürebilmemiz, çalışanlarımızı kurumumuzun temel yapı taşı olarak görmemizden kaynaklanır. Çalışanlarımızda üstün iş ahlakı, gelişmiş adalet duygusu ve dürüstlük ilkelerini temel kıstas olarak değerlendiririz. Verimlilik, üretkenlik ve etkinliğin teşvik eden kurumumuz, her zaman rakiplerine ve diğer kurumlara örnek olmayı hedeflemektedir. Teknolojinin hayatımıza kazandırdığı gelişmeleri yakından takip etmek, tüm iletişim araçlarını etkin bir şekilde kullanarak, çözüm ortaklarımız, piyasa ve müşterilerimizle şeffaf ve samimi bir iletişim kurmak vazgeçilmezimizdir. Kurulan şeffaf ve modern yönetim anlayışı ve dinamik iş modelimizi geliştirerek faaliyetlerimizi devam ettirmek en önemli önceliklerimizdendir.

GELECEĞİMİZ – Plan Yok! Hayal Var!

Reçber Kablo olarak, kısa zamanda zayıf akım sektörünün en önemli yapı taşlarından biri olduk. 
İstikrarlı ilerleyişimizi; son teknoloji ışığında, mükemmel müşteri memnuniyetini ilke edinerek gerçekleştirdik. Hedefimiz; hem Türkiye’de hem de Dünyada en iyi zayıf akım kablosu üreticileri arasına girmektir. 

Düsturumuz; kaliteli üretim faaliyetleri ve iş ortaklarımızın bize olan güvenidir. 

Kuruluşumuzdan bu yana tüm ekibimizle birlikte, başarılarımızı hayallerimizin üzerine inşa ettik. Hayallerin gerçeğe dönüşebileceğine inanarak emin adımlarla ilerledik. 

Taahhüdümüz; her ziyaretinizde farklı bir REÇBER görmenizdir!

İhtiyaçlarınızın ötesinde, hayallerinizin içinde bir REÇBER…

Saygılarımla,

Keleş Reçber
Genel Müdür

https://www.mekasist.com/mths/1089